Podsumowanie długiego majowego weekendu

  • 6.05.2019, 22:26 (aktualizacja 10.05.2019 09:15)
  • kom. Jolanta Bym
Podsumowanie długiego majowego weekendu
Długi weekend majowy za nami. Na drogach powiatu ciechanowskiego było bezpiecznie. W trakcie prowadzonych działań nie doszło do żadnego wypadku drogowego, nie było ofiar śmiertelnych ani rannych. Odnotowaliśmy kilka niegroźnych kolizji drogowych. Policjanci dbali o bezpieczeństwo naszych mieszkańców także podczas uroczystości oraz imprez na terenie naszego powiatu, które również odbyły się bez zakłóceń.

Wzmożone działania policjantów miały na celu m.in. zapewnienie płynności ruchu na drogach, eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących czy też przestrzeganie przez kierujących przepisów ruchu drogowego w tym ograniczeń prędkości.

W trakcie prowadzonych działań nie doszło do żadnego wypadku drogowego, nie było ofiar śmiertelnych ani rannych, odnotowaliśmy 7 niegroźnych kolizji. Policjanci wyeliminowali z ruchu 1 nietrzeźwego kierowcę samochodu i 1 nietrzeźwego rowerzystę. Jeden kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

kom. Jolanta Bym
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe