XXV Ogólnopolskie Zawody w pływaniu Szkół STO już za nami. Wiemy jak wypadli ciechanowianie!

  • 1.05.2019, 18:44 (aktualizacja 05.05.2019 18:48)
  • Ewa Gerwatowska
XXV Ogólnopolskie Zawody w pływaniu Szkół STO już za nami. Wiemy jak wypadli ciechanowianie! Ewa Gerwatowska
Przez trzy dni (od 26 do 28 kwietnia) Ciechanów był stolicą pływania dla szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Cykliczne Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO obchodziły w tym roku swój jubileusz. Była to już XXV taka impreza organizowana przez Towarzystwo.

Zawody pływackie, jak co roku, przyciągnęły tłumy zawodników i kibiców. Wzięło w nich udział ok. 500 pływaczek i pływaków z 38 szkół niepublicznych z całej Polski.
Zawody były organizowane przez Samodzielne Koło Terenowe Nr 76 STO oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie już po raz 21.
Podobnie jak w poprzednich latach wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Ciechanów, a sponsorem strategicznym został System Gazociągów Tranzytowych EuRoPol GAZ s.a.
W klasyfikacji generalnej w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów zwyciężyło STO 1027 Warszawa, do którego powędrowała statuetka Łydynki autorstwa Marka Zalewskiego. Ciechanowska Szkoła Podstawowa STO im. Ireny Sendlerowej uplasowała się na 6 pozycji, a gimnazjum zakończyło swe zmagania na miejscu 5.

Ewa Gerwatowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe