Modernizacja ul. Granicznej i Widnej – spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami

  • 15.04.2019, 14:24 (aktualizacja 15.04.2019 14:32)
  • UM Ciechanów
Modernizacja ul. Granicznej i Widnej – spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami UM Ciechanów
Urząd Miasta zaprasza mieszkańców, zainteresowanych szczegółami inwestycji w ulice Graniczną i Widną, na spotkanie konsultacyjne z projektantem opracowującym dokumentację techniczną i z przedstawicielami urzędu. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 17 kwietnia, o godz. 18.00 w sali konferencyjnej przy ul. Wodnej 1.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie koncepcja przebudowy ul. Granicznej i Widnej. Mieszkańcy będą mogli wnieść uwagi i sugestie. Umowę na wykonanie dokumentacji Ciechanów zawarł z firmą BPT Sp. z o. o. na początku lutego. Dokumentacja powinna powstać do końca listopada.

Zadanie inwestycyjne obejmie ul. Graniczną od skrzyżowania z ul. Płocką do skrzyżowania z ul. Widną oraz ul. Widną między skrzyżowaniem z ul. Graniczną a granicą z terenem kolejowym. Łącznie będzie to około 1 km. Przebudowana zostanie jezdnia, dobudowane i przebudowane będą chodniki, powstanie dwukierunkowa ścieżka rowerowa, zatoki autobusowe, zjazdy, przewidziana jest budowa kanalizacji deszczowej, oświetlenia oraz zagospodarowanie zieleni.

 

Renata Jeziółkowska

Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta Ciechanów

UM Ciechanów
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe