Uczcili pamięć Senator Fetlińskiej

  • 11.04.2019, 09:23
  • Puls Ciechanowa
Uczcili pamięć Senator Fetlińskiej Puls Ciechanowa
W IX Rocznicę Katastrofy Smoleńskiej przy grobie Pani Senator dr Janiny Fetlińskiej, która zginęła tragicznie w dn. 10 kwietnia 2010 roku, odbywały się dziś uroczystości poświęcone Jej pamięci.

W trakcie popołudniowej uroczystości zorganizowanej z inicjatywy posła Roberta Kołakowskiego modlitwie przewodził ks. prał. Eugeniusz Graczyk – proboszcz ciechanowskiej Parafii Św. Piotra Apostoła. Wziął w niej udział mąż Pani Senator – Włodzimierz Fetliński.

Wiązankę kawiatów na grobie śp. Senator Janiny Fetlińskiej złożył poseł Robert Kołakowski oraz przedstawiciel koleżanek i kolegów Pani Senator z ciechanowskich struktur „Prawa i Sprawiedliwości”. Poseł Kołakowski złożył także wieńce w imieniu Marszałka Sejmu RP oraz Klubu Parlamentarnego „Prawo i Sprawiedliwość”.

W uroczystości wziął udział poczet sztandarowy Związku Piłsudczyków RP Okręg Ciechanów wraz z prezesem płk. zw. Jackiem Stachiewiczem.

Wartę honorową przy grobie Pani Senator Janiny Fetlińskiej pełnili żołnierze z 2 Ośrodka Radiolokacyjnego w Przasnyszu.

Puls Ciechanowa

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe