Martwa natura i pejzaż w malarstwie Magdaleny Spasowicz

  • 10.04.2019, 14:59
  • Tomasz Jurczak
Martwa natura i pejzaż w malarstwie Magdaleny Spasowicz Tomasz Jurczak
W środę, 10 kwietnia w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie odbył się wernisaż obrazów Magdaleny Passowicz pt.: „Martwa natura i pejzaż w malarstwie”.

Autorka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Prowadziła pracownię malarską przy Placu Zamkowym. Przez całe życie była związana z Warszawą i Mazowszem. Obrazy Artystki to głównie pejzaże i martwe natury. Jej malarstwo jest rezultatem poszukiwań i dogłębnego poznawania twórczości największych mistrzów polskich i światowych, od impresjonizmu po sztukę współczesną.

Głównym motywem wernisażu były prezentowane elementy martwej natury (kwiaty, owoce, przedmioty, rzeczy czy różne miejsca tle). Ekspozycja obejmuje ponad 20 prac. Na wystawie można obejrzeć prace wykonane pędzlem oraz farbami różnego rodzaju. Wystawę można podziwiać do końca czerwca tego roku na pierwszym piętrze w budynku ekspozycyjnym Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacja fotograficznej z tego wydarzenia.

 

Tomasz Jurczak

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe