Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2019

  • 2.04.2019, 15:32
  • Puls Ciechanowa
Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2019 UM Ciechanów
Ukazał się Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2019. Urząd Miasta piąty rok z rzędu wydał publikację z informacjami o przedsięwzięciach organizowanych, współorganizowanych i wspieranych przez miasto, o inicjatywach jednostek podległych, współpracujących i akcjach społecznych. Kalendarz dostępny jest w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Mieszkańców i przyjezdnych czekają koncerty m.in. Anny Wyszkoni i Kamila Bednarka. Podczas Dni Ciechanowa wystąpią Reto, Kękę, Sokół i Quebonafide. Koncerty z udziałem gwiazd muzyki pop będą miały miejsce także w ramach zaplanowanych w mieście pierwszy raz Dożynek Województwa Mazowieckiego, jak również Biesiady Kasztelańskiej. Tak jak w ubiegłym roku przewidziane są plenerowe „Spotkania z teatrem” na placu Jana Pawła II. Tradycyjnie zapraszamy na Jarmark Wielkanocny, Spotkania Motocyklowe, Ciechanowskie Święto Biegania, Przegląd Orkiestr Dętych i Marathon MTB. W kalendarzu znajduje się chronologiczny spis z datami, godzinami i miejscami. Zamieszczone są również plakaty. 

Bezpłatny Kalendarz Miejskich Wydarzeń dostępny jest między innymi w ratuszu, w punktach, do których dostarczana jest Gazeta Samorządu Miasta Ciechanów, restauracjach i hotelach. Opublikowany został również w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Puls Ciechanowa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe