Kto wrzucił na luz w Ciechanowie?

  • 29.03.2019, 11:33 (aktualizacja 29.03.2019 11:41)
  • PP / TJ
Kto wrzucił na luz w Ciechanowie? Tomasz Jurczak Wystawa "Wrzuć na luz i jeszcze plus" - marzec 2019 r.
Niemal każdy ciechanowianin słyszał albo uczestniczył w imprezie „Wrzuć na luz i jeszcze plus”. Odbywa się ona zazwyczaj tuż przed rozpoczęciem wakacji. Tak też będzie w tym roku, jednak zanim wszyscy przemierzymy ulice miasta w barwnym korowodzie organizatorzy imprezy, przygotowali wystawę fotografii z ubiegłorocznego wydarzenia.

Na wystawie w Muzeum Szlachty Mazowieckiej przy ul. Warszawskiej możemy zobaczyć m.in. zdjęcia konkursowe licznych fotografików, zarówno zawodowych, jak i amatorów.

Wernisaż wystawy był okazją do wręczenia podziękowań zarówno autorom zdjęć, jak i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji, współtworzenia i nagłaśniania informacji o imprezie „Wrzuć na luz...”

Wśród wyróżnionych byli: sponsorzy imprezy, szkoły, przedszkola, żłobki, samorząd lokalny (w tym Urząd Miasta Ciechanów. Pamiątkowe dyplomy i podziękowania otrzymała również nasza gazeta PULS Ciechanowa, która jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

 

Spotkanie prowadziła Alicja Gąsiorowska - pomysłodawczyni i szefowa komitetu organizacyjnego imprezy „Wrzuć na luz i jeszcze plus”.

 

Już 7 czerwca zapraszamy na kolejną edycję „Wrzuć na Luz i jeszcze plus”. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie „Disneyland i inne baśnie”.

 

PP

Fot. Tomasz Jurczak

PP / TJ

Czy weźniesz udział w tegorocznej imprezie "Wrzuć na luz i jeszcze plus"?

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
baron...
baron... 29.03.2019, 17:01
Super inicjatywa :)

Pozostałe