Prezydent Ciechanowa ponownie wybrany sekretarzem zarządu Związku Miast Polskich

  • 7.03.2019, 20:26
  • UM Ciechanów
Prezydent Ciechanowa ponownie wybrany sekretarzem zarządu Związku Miast Polskich
Podczas odbywającego się w Poznaniu Zgromadzenia Ogólnego Związku Miast Polskich, do którego należy 306 polskich miast, na sekretarza Związku na swoją drugą kadencję został wybrany prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński. Jest to funkcja o charakterze społecznym.

Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego wybrano do zarządu, po czym zdecydowano o ponownym powierzeniu mu funkcji sekretarza. Zarząd składa się w sumie z 30 osób. 
Prezesem został prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz, wiceprezesami – prezydent Lublina Krzysztof Żuk i prezydent Sieradza Paweł Osiewała. W składzie zarządu znaleźli się także m.in.: prezydent Sopotu Jacek Karnowski, prezydent Krakowa Jacek Majchrowski i prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz.

Więcej w najbliższym wydaniu PULSU – 26 marca.

UM Ciechanów
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe