Dwunasty z tuzina w „siódemce”

  • 7.03.2019, 20:17
  • UM Ciechanów
Dwunasty z tuzina w „siódemce”
Zwieńczeniem tegorocznego cyklu dwunastu osiedlowych spotkań na terenie całego miasta, stał się dwunasty w kolejności wieczór sprawozdawczo-wyborczy na Osiedlu „Zachód”, który zagościł w hallu Szkoły Podstawowej Nr 7 przy ulicy Czarnieckiego.

– Spotkania osiedlowe są każdego roku, ale raz na cztery lata są wybory do Zarządów Osiedli… Tradycyjnie jak w poprzednich latach w ramach tego spotkania osiedlowego postaram się Państwu przedstawić pewne sprawozdanie z roku 2018, czyli to co udało nam się zrealizować w mieście, w skali całego miasta, jak i bezpośrednio na Państwa Osiedlu. A potem przejdę do planu na 2019 rok, czyli do tego co chcemy zrealizować w tym roku w całym mieście i bezpośrednio u Państwa na Osiedlu. Są też tradycyjnie z nami przedstawiciele Policji, którzy też kilka zdań powiedzą na temat polityki bezpieczeństwa w mieście. Potem oddamy głos Państwu, tak żeby Państwo mogli zgłaszać różnego rodzaju problemy, sprawy remontowe, inwestycyjne, które następnie będziemy starali się tak jak w poprzednich latach w miarę możliwości finansowych i organizacyjnych uwzględniać w budżecie miasta – anonsował na wstępie swego wystąpienia prezydent Krzysztof Kosiński.

Więcej w marcowym wydaniu PULSU.

Więcej zdjęć na Fb: Puls Ciechanowa

UM Ciechanów
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe