Ciechanowscy biegacze oddali hołd Żołnierzom Wyklętym

  • 3.03.2019, 20:19
  • Puls Ciechanowa
Ciechanowscy biegacze oddali hołd Żołnierzom Wyklętym
Kilkudziesięciu ciechanowian wzięło dziś udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Makowie Mazowieckim. W kategorii kobiet na 5 km wszystkie miejsca na podium zajęły przedstawicielki grodu nad Łydynią.

Bieg został w bardzo profesjonalny sposób przygotowany przez Klub Sportowy „Maków Biega”.

Najliczniejszą zorganizowaną grupę reprezentantów naszego miasta stanowili biegacze skupieni wokół Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów, także Ci najmłodsi, czyli podopieczni trenera Tomasza Pajewskiego z Klubu Lekkoatletycznego Mazovia ProActiv Ciechanów.

Wśród przedstawicieli naszego miasta byli też, m.in.: żołnierze z 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. st. sierż. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. „Rój”, zawodnicy z Klubu Biegacza TKKF Promyk Ciechanów oraz osoby, które wybrały się na Bieg indywidualnie, m.in. Robert Adamiak – asystent posła Roberta Kołakowskiego.

Na podium najczęściej stawali przedstawiciele Mazovia ProActiv Ciechanów, m.in. w kategorii kobiet na 5 km – I miejsce zajęła Marlena Szejn. Wielkie sukcesy odnotowali też najmłodsi zawodnicy z KLAMPA – zdobyli cztery I miejsca, dwa II miejsca i jedno III miejsce na podium w swoich kategoriach wiekowych.

O szczegółach – w marcowym wydaniu PULSU.

Więcej zdjęć na Fb: Puls Ciechanowa

Puls Ciechanowa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe