Konkurs na organizację letniego wypoczynku

  • 28.02.2019, 20:09 (aktualizacja 04.03.2019 20:10)
  • UM Ciechanów
Konkurs na organizację letniego wypoczynku
Oferty w otwartym konkursie na realizację zadania publicznego, jakim jest organizacja wypoczynku letniego dzieci i młodzieży, można składać do 26 marca.

Na organizację letniego wypoczynku w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia miasto przeznaczyło 40 tys. zł. Oferty dotyczące zadania należy składać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Ciechanów (ul. Wodna 1). 

Wybór ofert nastąpi do 17 kwietnia. Komisja opiniująca przedłoży prezydentowi propozycje, prezydent podejmie ostateczną decyzję o wyborze ofert na realizację zadania oraz o kwotach dotacji.

W konkursie mogą brać udział podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego (wymienione w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie), które zamierzają realizować zadanie na rzecz mieszkańców Ciechanowa, prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem, przedstawią poprawnie sporządzoną ofertę. 

Szczegóły dotyczące zasad, formularza, informacji, które należy uwzględnić, terminów i warunków realizacji zadania oraz kryteriów wyboru ofert znajdują się w ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ciechanów w zakładce „organizacje pozarządowe”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w okresie realizacji zadania ujęto również czerwiec. Pozwoli to organizacjom na uwzględnienie w kosztach także działań przygotowawczych. Oferty należy składać na dotychczas obowiązujących formularzach.

UM Ciechanów
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe