Segreguj odpady i odbieraj nagrody!

  • 2.03.2019, 19:54 (aktualizacja 02.03.2019 20:51)
  • T/TM
Segreguj odpady i odbieraj nagrody!
W Ciechanowie prowadzony jest innowacyjny Program Pilotażowy Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów. Jest to autorskie rozwiązanie Grupy T4B mającej swoje biuro również w Ciechanowie przy ul. Mleczarskiej.

To pierwsze na świecie rozwiązanie umożliwiające selektywne przypisywanie ilości i rodzaju odpadów dla każdego użytkownika systemu. Rozwiązanie to ma stanowić podstawowe narzędzie do dbania o środowisko naturalne i pogłębiania naszej świadomości, że oddawanie posegregowanych odpadów opłaca się każdemu - także finansowo.

Uczestnicy, którzy zarejestrowali się poprzez formularz elektroniczny mogą zalogować się na swoje indywidualne konto i obserwować postępy w segregacji odpadów. Przystąpienie do programu jest dobrowolne i całkowicie bezpłatne. Dla uczestników organizator przewidział atrakcyjny program bonusowy, w ramach którego za każdy posegregowany kilogram odpadów dokonać można wymiany na usługi bądź nagrody rzeczowe.

Do udziału w programie pilotażowym zaproszeni zostali mieszkańcy dwóch osiedli w Ciechanowie: nieruchomości administrowanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Ciechanowie; Księcia Konrada II 9 i 11, Wincentego Witosa 70, 72 i 87, Ignacego Mościckiego 14, Władysława Andersa 52 i Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Ireneusza Palińskiego 6.

Na czas programu pilotażowego zamontowane zostaną na wymienionych osiedlach przy tradycyjnych pojemnikach do selektywnej zbiórki odpadów urządzenia T-MASTER Multifamily, dzięki którym mieszkańcy będą mogli w łatwy sposób rejestrować posegregowane odpady, określić ich rodzaj i zważyć je. Wszystko po to, aby w łatwy i przystępny sposób realizować założenia ekologicznej polityki zwiększania ilości posegregowanych odpadów i ich ponownego użycia poprzez recykling.

Dla wszystkich gospodarstw domowych, które przystąpią do programu organizator przewidział prezent – zgniatarkę do butelek plastikowych i puszek aluminiowych.

To wspaniała inicjatywa mająca na celu stworzenie przyjaznych użytkownikom narzędzi oraz szeroko pojętą edukację w dziedzinie prostych działań ekologicznych, które pozwolą poprawić kondycję środowiska naturalnego naszego miasta. Program wspiera Urząd Miasta oraz lokalne instytucje gwarantując mieszkańcom ciekawe nagrody.

Kto wie… może to pierwszy krok do oszczędności dla każdego ….

Program realizowany przy współpracy z:
- Gmina Miejska Ciechanów
- Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ciechanowie
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Ciechanowie
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie
- Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej "STUDIO"
- Wspólnota Mieszkaniowa ul. Ireneusza Palińskiego 6

T/TM
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ERP
ERP 19.03.2019, 15:44
Świetny artykuł. Bardzo praktyczny :) http://www.etobres.pl

Pozostałe