„Kabaret Paranienormalni” w Ciechanowie

  • 14.02.2019, 00:08 (aktualizacja 14.02.2019 00:32)
  • Piotr Pszczółkowski
Zapowiedź występu kabaretu PARANIENORMALNI
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy na występ Kabaretu Paranienormalni, który zaprezentuje skeczach z nowego programu „VIP Tour”. Spektakl odbędzie się w poniedziałek 25 lutego 2019 r. o godzinie 18.00 w sali widowiskowej kina “Łydynia” w Ciechanowie (Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie).

Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym „Porsche”, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego, czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich.

Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu scenicznego uda się chłopakom go ugotować, czy pozostanie niewzruszony, „jak Tommy Lee Jones w Ściganym”? Przekonacie się już 25 lutego.

Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo Artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii… terapia śmiechem! A śmiech, to zdrowie!

Robert Motyka, Michał Paszczyk + gość Bogusław Kudłek znany m.in. z serialu Policjanci i Policjantki.

 

Bilety do nabycia:

Kasa kina „Łydynia” - tel. 23 673 35 09

Bilety indywidualne - p. Jacek - tel. 504 739 716

Bilety grupowe i rabaty cenowe - tel. 515 400 723

 

Rezerwacje biletów przez internet: [email protected]

Bilety przez internet – portale: kupbilecik.pl , biletyna.pl

 

cena biletów 80/70 zł. 

Piotr Pszczółkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe