Wieczorek poezji w Dreglinie

  • 2.02.2019, 17:39
  • Tomasz Jurczak
Wieczorek poezji w Dreglinie
Wczoraj w Stowarzyszeniu MONAR Schronisko dla Osób Bezdomnych Markot w Dreglinie odbył się wieczorek poezji.

Swoje wiersze zaprezentował jeden z podopiecznych Markotu. Autor przekonał słuchaczy, że poezja amatorska, płynąca z serca może niejednokrotnie bardziej wzruszać od tej tworzonej zawodowo. Cały występ uświetnił Andrzej Ładowski, który podczas występu autora wierszy przygrywał na gitarze, a także śpiewał piosenki o tematyce bliskiej osobom przebywającym w schronisku.

Bohater wieczoru, który odważył się by recytować wiersze, został nagrodzony przez obecnego na wieczorku poezji Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck Łukasza Kapczyńskiego drobnym upominkiem i gorącymi brawami od zgromadzonej publiczności. Ale na tym nie koniec. Po części artystycznej podopieczni wraz z zaproszonymi gośćmi zaśpiewali kilka znanych polskich piosenek i spędzili czas na wspólnych rozmowach.

Więcej zdjęć na Fb: Puls

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe