„Bezpieczna ciechanowianka 4.0”: zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

  • 28.01.2019, 17:12
  • Tomasz Jurczak
„Bezpieczna ciechanowianka 4.0”: zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet
Mieszkanki Ciechanowa, które ukończyły 16 rok życia, mogą uczestniczyć w cyklu bezpłatnych zajęć, obejmujących praktyczne treningi samoobrony. Utworzone zostaną trzy rodzaje grup: dla pań początkujących, dla pań które ukończyły jedną edycję kursu oraz dla absolwentek dwóch lub trzech edycji.

Przewidziane są zajęcia warsztatowe i teoretyczne z psychologiem, dietetykiem, przedstawicielami służb mundurowych i ratowników z Zakładu Pomocy Doraźnej w szpitalu w Ciechanowie. Zapisywać można się do 6 lutego, poprzez stronę internetową Urzędu Miasta.

Żeby się zapisać, należy wypełnić formularz, opublikowany na stronie umciechanow.pl. Zapisy będą prowadzone do 6 lutego do godz. 22.00. Kurs jest całkowicie bezpłatny. Stanowi realizację projektu, który zwyciężył w głosowaniu mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. Projekt obejmuje trzy rodzaje zajęć: dla pań które ukończyły jedną edycję, dla kobiet które ukończyły dwie lub trzy edycje oraz dla pań, które chciałyby dopiero zacząć uczyć się samoobrony. Zajęcia praktyczne prowadzić będą trenerzy LKS Matsogi Ciechanów (klub taekwon-do, klub wyspecjalizowanych trenerów i instruktorów, wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy). Odbędą się one w cyklu 8 spotkań treningowych w każdej grupie. Zajęcia teoretyczne stanowić będą odrębne spotkania.

Aby się zapisać, należy podać swoje dane, zaakceptować regulamin, oświadczyć brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz zaznaczyć jedną z grup. Wstępnie ustalono cztery grupy (dla trzech różnych poziomów zaawansowania), ich ostateczna liczba uzależniona będzie jednak od liczby zgłoszeń. Zajęcia będą odbywały się w hali sportowej MOSiR przy ul. Kraszewskiego 8 – dla początkujących we wtorki i czwartki (do wyboru), dla absolwentek jednej edycji (grupa średniozaawansowana) – w poniedziałki oraz dla absolwentek dwóch lub trzech edycji (grupa zaawansowana) w środy. Zajęcia planowane są w godz. 19.30-21.00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń. O ostatecznym zakwalifikowaniu się do grupy, panie będą informowane mailowo lub telefonicznie. Informacje będą mogły uzyskać w Wydziale Kontaktów Społecznych Urzędu Miasta, dzwoniąc pod nr telefonu 23 674 92 17. 

13 lutego o godz. 18.00 w hali przy ul. Kraszewskiego 8 zaplanowane jest spotkanie organizacyjne z udziałem uczestniczek oraz wszystkich organizatorów i wspierających inicjatywę. Cykle treningowe wystartują od 18 lutego. Na pierwszy trening należy dostarczyć trenerowi wypełnione i podpisane oświadczenie, a w przypadku osób niepełnoletnich – pisemną zgodę opiekuna prawnego.

Internetowy formularz zapisów oraz druki do pobrania: oświadczenie, regulamin i zgoda prawnego opiekuna, znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta umciechanow.pl, podstronie: https://www.umciechanow.pl/dla_mieszkancow/bezpieczna_ciechanowianka?fbclid=IwAR1gpDkvGd-0yEjgBjWE6bwEH_GRB0bZdu28AknPSEqYKIrz7TDtN9MkvoE

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe