Sensacja pod Ratuszem!

  • 12.01.2019, 14:53 (aktualizacja 12.01.2019 14:56)
  • Tomasz Jurczak
Sensacja pod Ratuszem!
Na zaproszenie Punktu Przedszkolnego „Pan Czu” nad Łydynię przybyli niezwykli goście - Aniołek z Pierniczkiem (który jest który widać na foto), którzy szlakiem przez Deptak udali się pod najważniejszy budynek w mieście, gdzie w spotkaniu uczestniczył nasz prezydent Krzysztof Kosiński, który obdarował grono towarzyszących Pierniczkowi i Aniołkowi dzieci maskotkami z logo promocyjnym miasta.

Mimo zimna spotkanie upłynęło w ciepłej i konstruktywnej atmosferze. Nikt nie złorzeczył na mróz, a kochane futrzaki nie kaprysiły szczególnie. Bo niby jak miałyby się dąsać, proszę spojrzeć na futra. Ale wełna to nic wobec ich wielkiej sympatii dla ludzi. Spójrzmy na te miłe i mądre buzie, tyle w nich dobroci i rozumu, jakże to szczególnie cenne wartości u nas w Ciechanowie!

Dwa alpaki-futrzaki z Długosiodła na Kurpiach, przyjechały do Ciechanowa na zaproszenie Punktu Przedszkolnego „Pan Czu” - szczegóły w następnym odcinku na facebookowym profilu PULSU wkrótce. Ale może coś już teraz napiszą Internauci? Bardzo prosimy. Ahoj!

Więcej zdjęć na Fb: Puls Ciechanowa

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe