Nowe miejsca aktywnego wypoczynku przy ul. Księcia Konrada II i Komunalnej

  • 3.01.2019, 17:42
  • Tomasz Jurczak
Nowe miejsca aktywnego wypoczynku przy ul. Księcia Konrada II i Komunalnej
Urządzenia zabawowe oraz siłowe stanęły przy ul. Księcia Konrada II, gdzie wcześniej teren został ogrodzony i przygotowane zostało podłoże. Urządzenia zabawowe zamontowano przy ul. Komunalnej. O utworzeniu obydwu miejsc aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu zdecydowali mieszkańcy w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Na powstałym placu zabaw z siłownią zewnętrzną na osiedlu „Płońska” przy ul. Księcia Konrada II można korzystać z huśtawek, karuzeli, bujaka sprężynowego, zadaszonej piaskownicy, stołu do gry w szachy, statku, zestawu zabawowego oraz zestawu fitness, w którego skład wchodzą: rower, orbitrek oraz street workout. Ponadto zamontowane zostały ławki, kosz na śmieci i stojak na rowery. Wybudowano ogrodzenie, teren wykorytowano. Pojawiła się nawierzchnia piaszczysta, na części obiektu będzie nawierzchnia trawiasta. Wiosną przewidziane są nasadzenia. Wybudowany został także chodnik z kostki brukowej oraz dojazd i dojście.

Przy ul. Komunalnej na „Podzamczu” do dyspozycji najmłodszych są dwie huśtawki, bujak na sprężynie oraz zadaszona piaskownica. W przyszłym roku, w bliskim sąsiedztwie placu zabaw utworzone zostanie boisko do gry w siatkówkę.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe