Miasto i powiat szukają pracowników

  • 4.12.2018, 22:51
  • Tomasz Jurczak
Miasto i powiat szukają pracowników
Cztery wolne stanowiska urzędnicze w mieście, jedno w powiecie. W piątek na stronach BIP obu urzędów pojawiły się informacje o naborach.

Miasto szuka kierownika Referatu Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, głównego specjalisty oraz inspektora w Referacie Utrzymania Infrastruktury Drogowej oraz inspektora w Referacie Planowania Przestrzennego. Starostwo szuka zastępcy skarbnika.

Rzecznik ratusza Renata Jeziółkowska zapytana o konkursy, informuje nas, że są związane z awansami wewnętrznymi dwu pań kierownik referatów na funkcje zastępcy prezydenta oraz sekretarza, a także z przeprowadzonymi zmianami organizacyjnymi Urzędu Miasta oraz planowanym przejściem na emeryturę.

Od kandydata na kierownika Referatu Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami ratusz wymaga: wyższego wykształcenia o kierunku geodezja lub kartografia, co najmniej 3-letniego doświadczenia w administracji na stanowisku kierowniczym, w tym rok w komórce związanej z prowadzeniem spraw z zakresu geodezji i gospodarki nieruchomościami. 

Od kandydata na głównego specjalistę w Referacie Utrzymania Infrastruktury Drogowej wymagane jest wyższe wykształcenie o kierunku budownictwo, posiadanie uprawnień budowlanych oraz minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe. Z kolei od poszukiwanego inspektora do tego samego referatu wymagane jest ukończenie studiów wyższych o kierunku inżynieria środowiska, inżynieria komunalna lub ochrona środowiska oraz minimum roczne doświadczenie zawodowe. 

Osoba chcąca pracować w ratuszu jako inspektor w Referacie Planowania Przestrzennego musi mieć wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie o kierunku planowanie przestrzenne, architektura lub urbanistyka, co najmniej 3 lata pracy w zakresie planowania przestrzennego, w tym co najmniej rok przy sporządzaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub innych opracowań planistycznych.

Od kandydata na zastępcę skarbnika powiat wymaga wyższego wykształcenia ekonomicznego, co najmniej 3 lat stażu pracy w charakterze zgodnym z wymaganiami na stanowisko zastępcy skarbnika. Jak informuje nas Barbara Tokarska, rzecznik starostwa jest to nowe stanowisko pracy, które dotychczas w powiecie nie funkcjonowało. W związku z tym nastąpiła zmiana w regulaminie organizacyjnym starostwa, a potrzeba istnienia stanowiska jest argumentowana ilością obowiązków.

Więcej szczegółów zainteresowani znajdą na stronach Biuletynów Informacyjnych Urzędu Miasta Ciechanów oraz Starostwa Powiatowego w Ciechanowie.

Tomasz Jurczak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe