Oświetlony kompleks sportowy przy ul. 17 Stycznia

  • 1.12.2018, 17:31
  • Tomasz Jurczak
Oświetlony kompleks sportowy przy ul. 17 Stycznia
Z ogólnodostępnego kompleksu sportowego, mieszczącego się przy Szkole Podstawowej nr 6, będzie można korzystać także po zmroku. Zamontowane zostały lampy, które oświetlają cały obiekt.

Na 4 słupach aluminiowych zainstalowane zostały energooszczędne ledowe lampy. 6 opraw oświetleniowych ustawiono w taki sposób, by oświetlały główne boisko, bieżnię, boisko wielofunkcyjne, siłownię i plac zabaw. Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, od dawna pojawiały się więc prośby o jego oświetlenie, aby możliwe było trenowanie nie tylko w dzień. 

– Mieszkańcy coraz chętniej uprawiają sport. Mamy ogromne obłożenie hal sportowych i sal w szkołach. Montując oświetlenie, oddaliśmy do dyspozycji kolejną przestrzeń do zdrowego i aktywnego spędzania czasu. W sezonie jesienno-zimowym, gdy mamy krótkie dni i szybko się ściemnia, oświetlenie oznacza wydłużenie godzin funkcjonowania kompleksu – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński. 

Od teraz obiekt czynny będzie codziennie do godz. 20.00. Treningi grup zorganizowanych koordynuje animator, z którym można kontaktować się pod nr tel. 517 414 158.

Kompleks sportowy został wybudowany i oddany do użytku dwa lata temu. Miasto na inwestycję pozyskało prawie 324 tys. zł dofinansowania zewnętrznego. W najbliższym czasie planowany jest tam również montaż piłkochwytów.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe