Powstaje chodnik przy ul. Gostkowskiej

  • 30.11.2018, 17:11
  • Tomasz Jurczak
Powstaje chodnik przy ul. Gostkowskiej
Rozpoczęły się prace nad utworzeniem brakującego fragmentu chodnika na wysokości ogrodów działkowych przy ul. Gostkowskiej. Wytyczone zostanie także przejście dla pieszych.

Chodnik o szerokości 1,5 m wybudowany będzie z kostki brukowej na długości około 80 m. Między chodnikiem a jezdnią w przyszłości planowana jest budowa miejsc parkingowych. Przejście dla pieszych powstanie na wysokości terenu ZWiK.

Budowa chodnika i wytyczenie przejścia to część zwycięskiego projektu obywatelskiego na osiedlu „Podzamcze”. W ramach projektu zostało utwardzone pobocze ul. Komunalnej a wkrótce zamontowane zostaną urządzenia zabawowe i słupki do siatkówki przy blokach przy ul. Komunalnej.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe