W Ciechanowie jak na Powązkach – już po raz drugi

  • 31.10.2018, 18:13
  • Tomasz Jurczak
W Ciechanowie jak na Powązkach – już po raz drugi
Z inicjatywy Komitetu Społecznego „Wolontariat Pamięci” na ciechanowskich cmentarzach, wzorem warszawskich Powązek, już po raz drugi zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz renowacji zabytkowych grobów kapłanów, zakonnic i osób zasłużonych dla miasta.

W inicjatywę, tak jak i rok temu, włączył się osobiście prezydent Krzysztof Kosiński, który będzie jednym ze zbierających datki do puszek. Kwestować będą także, m.in.: dziennikarze, samorządowcy, działacze organizacji religijnych, społecznych i kulturalnych.

Kwesta będzie prowadzona na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Gostkowskiej oraz na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Płońskiej, w następujących dniach:

- 31 października – w godz. 14 – 17
- 1 listopada – w godz. 8 – 17
- 2 listopada – w godz. 14 – 17

Kwestę przeprowadza Komitet Społeczny Zbiórki Publicznej „Wolontariat Pamięci” zarejestrowany w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jego przewodniczącym jest Roman Niesiobędzki. Wszyscy wolontariusze będą posiadali stosowne identyfikatory oraz puszki kwestarskie.

Redakcja PULSU sprawuje nad kwestą patronat medialny, a jednym z kwestujących będzie Piotr Pszczółkowski – wydawca i redaktor naczelny naszego miesięcznika.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe