Organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych

  • 29.10.2018, 19:22
  • Tomasz Jurczak
Organizacja ruchu w okresie Wszystkich Świętych
W okresie Wszystkich Świętych, w okolicach cmentarza komunalnego na drogach gminnych wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Na odcinku pętli miejskiej (ul. Prymasa Tysiąclecia i Prusa), ul. Gostkowskiej (od ronda Meudon do ul. Komunalnej) będzie obowiązywał po obu stronach zakaz zatrzymywania się. Ulica Zamkowa (od Gostkowskiej do Parkowej) będzie jednokierunkowa.

Dla osób, które będą odwiedzać groby na cmentarzu przy ul. Płońskiej zostanie udostępniony parking przy ul. Orylskiej (Szkoła Podstawowa nr 1) oraz na targowicy miejskiej. 

Wprowadzanie zmian w organizacji ruchu na ul. Gostkowskiej, Prymasa Tysiąclecia i Prusa nastąpi 30 października. 

Ruch jednokierunkowy na ul. Zamkowej zostanie wprowadzony 31 października o godz. 15:00. 

Z powodu nasilonego ruchu Urząd Miasta Ciechanów apeluje do mieszkańców o pozostawienie w tych dniach samochodów i skorzystanie z komunikacji miejskiej lub przybycie na cmentarz pieszo.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe