Adamiak kandydatem KWW PiS na prezydenta Ciechanowa

  • 26.09.2018, 19:17
  • Tomasz Jurczak
Po raz kolejny potwierdziły się nasze informacje na temat wyborczych skutków sytuacji w podzielonych i skłóconych strukturach ciechanowskiego PiS-u.

Na skutek działań poseł Anny Cicholskiej wymierzonych m.in. w Roberta Adamiaka i Stanisława Talarka najpierw powstał Komitet Wyborczy Wyborców „Prawi i Solidarni”, później zarejestrował on listy w wyborach do rady miasta i powiatu, a teraz wystawił także swojego kandydata na prezydenta Ciechanowa.

Tak jak prognozowaliśmy jest nim 49-letni Robert Adamiak. To radny obecnej kadencji Rady Miasta Ciechanów, gdzie przewodniczy Komisji Spraw Społecznych i Spraw Obywatelskich. Absolwent inżynierii komunalnej. Ukończył też studia podyplomowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Żonaty, ma dwoje dzieci.

Warto przypomnieć, że wiosną opisywaliśmy na naszych łamach jak działania poseł Anny Cicholskiej, w które wmanewrowała biskupa płockiego, doprowadziły do zawieszenia Adamiaka w pełnieniu funkcji Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej w Parafii pw. Św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Tomasz Jurczak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
:)
:) 26.09.2018, 20:45
Szanowny Panie Robercie gratuluję doskonałego ruchu w końcu prawdziwy konkurent dla obecnego Prezydenta, no cóż II Tura Wyborów Prezydenckich w Ciechanowie dla Pana 100% pewna-życzę powodzenia.

Pozostałe