Uruchomiono nowe oświetlenie przy ul. Harcerskiej i św. Franciszka

  • 8.08.2018, 19:00
  • Tomasz Jurczak
Uruchomiono nowe oświetlenie przy ul. Harcerskiej i św. Franciszka
Miejska inwestycja w oświetlenie obejmuje ul. Harcerską, św. Franciszka i św. Anny. Na dwóch pierwszych ułożono okablowanie i zamontowano słupy, wczoraj latarnie mogły już zaświecić. W najbliższych dniach lampy pojawią się i zostaną uruchomione przy ul. św. Anny. Nastąpi to prawdopodobnie w ciągu tygodnia.

W sumie w ramach zadania, obejmującego trzy ulice, staną 34 latarnie – aluminiowe słupy z energooszczędnymi ledowymi oprawami. Przy ul. św. Franciszka (na odcinku od ul. Batalionów Chłopskich do zabudowań za skrzyżowaniem z ul. św. Anny) pojawiło się 18 lamp, przy ul. Harcerskiej – 8. Tyle samo będzie przy ul. św. Anny.

Inwestycje w oświetlenie znalazły się na liście działań inwestycyjnych i remontowych, opracowanej po spotkaniach osiedlowych z prezydentem miasta.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe