Dni Ciechanowa 2018

  • 25.07.2018, 11:23 (aktualizacja 25.07.2018 11:30)
  • Tomasz Jurczak
Dni Ciechanowa 2018 Fot. Archiwum UM Ciechanów Piotr Kupicha wystąpił z zespołem Feel na ciechanowskiej scenie.
Tegoroczne Dni Ciechanowa upłynęły pod znakiem sportu i dobrej muzyki. Na błoniach zamkowych wystąpili: Feel, Skaldowie i Trubadurzy, a na stadionie MOSIR rozegrano mecz charytatywny.

Koncertowo i sportowo

Pierwszego dnia w godzinach wieczornych fani muzycznych klimatów mogli znaleźć coś dla siebie. Na scenie wystąpił zespół „Feel”, funkcjonujący na rynku muzycznym od ponad dziesięciu lat. Piotr Kupicha – wokalista i lider grupy, zaśpiewał po kilka piosenek ze swoich czterech albumów.

Tuż przed występem zespołu „Feel” na błoniach odbył się „Holi Festival Poland” - to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie święta kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych. Polega ona na radosnym „malowaniu” swoich ciał kolorowymi proszkami Holi. Wokalista „Feel”, który dostrzegł „kolorowych ludzi” był w szoku i jak sam powiedział: „nigdy w swojej karierze muzycznej nie widziałem tak pozytywnego zjawiska”.

W zespole „Feel” zagrali: Piotr Kupicha (wokal, gitara), Łukasz Kożuch (instrumenty klawiszowe), Michał Nowak (gitara basowa), Michał Opaliński (perkusja) oraz Jarosław Kidawa (gitara). Następnie na scenie wystąpili: „Skaldowie” i „Trubadurzy” prezentując swoje największe hity z lat 70, 80 i 90. Najstarsze pokolenie ciechanowian przypominało sobie lata młodości, kiedy to bawili się wśród piosenek tych zespołów.

Dzień później w samo południe na stadionie MOSiR rozegrano mecz charytatywny między gwiazdami TV, a lokalnymi samorządowcami i przedsiębiorcami. Wśród gwiazd na boisku pojawili się, m.in.: Rafał Mroczek, Przemysław Cypryański, Michał Koterski, Jarosław Jakimowicz, Piotr Zelt i Maciej Florek. Drużynę RAP-u wzmacniali byli kadrowicze Piotr Świerczewski i Tomasz Frankowski. Natomiast wśród samorządowców pojawili się m.in.: prezydent Krzysztof Kosiński, radny miejski Michał Rząsiński oraz dyrektor MOSIR - Jerzy Omieciński. Rozgrywka zakończyła się wynikiem 4:0 dla gwiazd. Reprezentacja Artystów Polskich odegrała się po przegranej z poprzedniego roku. Trenerem obu ekip był Roman Kosecki, a mecz komentował Bilguun Ariunbaatar.

W tym roku zawodnicy zagrali charytatywnie dla dotkniętego autyzmem 14-letniego Mateusza z Ciechanowa. Aby zobaczyć mecz należało wrzucić datek do puszki. Trybuny były pełne, każdy chciał zobaczyć ten mecz, niezależnie od wieku. Wszyscy kibicowali zawodnikom oklaskami i okrzykami.

Tomasz Jurczak

Fot. Archiwum UM Ciechanów

Tomasz Jurczak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe