Wardziński chce wrócić - będzie kandydował na prezydenta

  • 16.04.2018, 23:18 (aktualizacja 16.04.2018 23:28)
  • Admin admin
Wardziński chce wrócić - będzie kandydował na prezydenta
Na wspólnej konwencji, która odbyła się w sobotę w Warszawie, liderzy Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej ogłosili, że ich kandydatem na prezydenta Ciechanowa w nadchodzących wyborach samorządowych będzie Waldemar Wardziński (63 lata).

Zaraz po ogłoszeniu tej informacji zarząd ciechanowskiego koła Nowoczesnej wydał oświadczenie, w którym odcina się od kandydatury Wardzińskiego. Podkreślono, że nie może on liczyć na wsparcie lokalnych struktur tej partii i nie były one informowane o zamierzeniach centrali.

Działacze ciechanowskiej Platformy Obywatelskiej, z którymi rozmawialiśmy w sobotę, nie ukrywali, że ogłoszona w Warszawie decyzja była dla nich dużym zaskoczeniem. Do chwili zamknięcia tego numeru PULSU nie było jednak żadnego oświadczenia lokalnych struktur PO.

Sam Waldemar Wardziński powiedział: „W Ciechanowie nie dzieje się teraz nic nowego. Ja jestem człowiekiem od ciężkiej pracy”.

Wardziński jest obecnie radnym Rady Powiatu Ciechanowskiego. Zawodowo pełni funkcję członka zarządu Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.. Właścicielem tej spółki jest Miasto Stołeczne Warszawa – reprezentowane przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Warto dodać, że PULS jako pierwszy spośród lokalnych mediów podał informację o decyzji centralnych władz PO i Nowoczesnej. Post, który zamieściliśmy na naszym profilu na Facebooku wzbudził ogromne zainteresowanie i setki komentarzy.

TM

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewa
ewa 1.05.2018, 21:18
wszystko mozliwe
ola
ola 20.04.2018, 09:07
Jeśli on twierdzi,że nic w Ciechanowie się nie dzieje to chyba ma marny słuch. Widocznie do Warszawy,gdzie pracuje nie docierają wiadomości ,że odkąd go nie ma jest odwrotnie. Zaczęło się dziać i to na dobre. Nowy-stary Kosiński pokazuje jak powinien zachowywać się prezydent, jak dbać o miasto,fundusze, drogi i mieszkańców z którymi spotyka się na imprezach i które dla nich organizuje, a nie zakazuje jak Wardziński. Myślę,że Wardziński nie ma żadnych szans i niech nie robi z siebie pośmiewiska startując.
ela
ela 17.04.2018, 19:36
powroty mile widziane

Pozostałe