Glinojeck: Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

  • 12.04.2018, 00:18 (aktualizacja 12.04.2018 00:28)
  • Admin admin
Glinojeck: Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny
​​​​​​​W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Glinojecku odbyła się impreza w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”.

Akcja skierowana była do uczniów klas IV-VII i łącznie wzięło w niej udział ponad 260 dzieci. Wszyscy uczestniczyli w trzech panelach tematycznych.

W pierwszym panelu Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie przeprowadzali naukę jazdy po torze rowerowym. Dodatkowo, najmłodsi mieli okazję spróbować swoich sił na symulatorze motoru.

Drugi panel, związany z tematyką zawartą w filmie „…tak, chcę być bezpieczny”, został przeprowadzony przez pracowników Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, przy współudziale dzielnicowego mł. asp. Pawła Kowalczyka.

Trzeci panel poprowadzili ratownicy medyczni z Zakładu Pomocy Doraźnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Dzieciom przedstawiono wiedzę dotyczącą zasad udzielania pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali zestawy zawierające elementy odblaskowe.

 

UMG/TM

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe