VIII Rocznica Katastrofy Smoleńskiej

  • 12.04.2018, 00:15
  • Admin admin
VIII Rocznica Katastrofy Smoleńskiej
VIII Rocznica Katastrofy Smoleńskiej Z inicjatywy posła Roberta Kołakowskiego przy grobie Pani Senator dr Janiny Fetlińskiej, która zginęła tragicznie pod Smoleńskiem w dn. 10 kwietnia 2010, odbyła się dziś rocznicowa uroczystość. Uroczystość poprowadził poseł Kołakowski, zaś modlitwie przewodził ks. prał. Eugeniusz Graczyk – proboszcz ciechanowskiej Parafii Św. Piotra Apostoła.

Odśpiewano też pieśni „Zwycięzca śmierci” oraz „Boże coś Polskę”. Wieńce na grobie śp. senator Janiny Fetlińskiej złożyli: poseł Robert Kołakowski – także w imieniu Marszałka Sejmu RP i Klubu Parlamentarnego „Prawo i Sprawiedliwość”, starosta Sławomir Morawski i wicestarosta Andrzej Pawłowski w imieniu samorządu powiatowego. Była też wiązanka kwiatów od działaczy „Prawa i Sprawiedliwości”. W uroczystości wzięła też udział umundurowana grupa członków Związku Piłsudczyków RP - Okręg Ciechanów – na czele z prezesem płk. zw. Jackiem Stachiewiczem. Wartę honorową przy grobie pełnili żołnierze z 2 Ośrodka Radiolokacyjnego w Przasnyszu.

Admin admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe