Roznerski, Liszowska, Malajkat, Szwedes, Kuna i Czarnota wystąpią w Ciechanowie

  • 15.03.2018, 09:28 (aktualizacja 08.04.2018 19:52)
  • Admin admin
Roznerski, Liszowska, Malajkat, Szwedes, Kuna i Czarnota wystąpią w Ciechanowie
„KŁAMSTWO” - to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... kłamstwa... Spektakl zostanie wystawiony 9 kwietnia 2018 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie o godz. 19:00.

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny w wyśmienitej obsadzie. „KŁAMSTWO” - to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów.

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Autor wie sporo o związkach damsko-męskich. Ktoś mógłby powiedzieć, a kto nie wie? On jednak umiejętnie i prowokacyjnie przełożył to na słowa... Słowa, które tną. Jak brzytwa. A tonący?... No właśnie.

Metaforycznie udało się tu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego” z kilkoma komediami Woody Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, ale zawiera racjonalny, ale i filozoficzny podtekst. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat, niedawno powiedział: „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że, paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy”.

Szanowni Państwo, żeby się nauczyć, sztukę tę będzie można zobaczyć... należy zobaczyć, koniecznie, a okazji nie zabraknie.

 

Obada aktorska: Roznerski, Liszowska, Malajkat, Szwedes, Kuna, Czarnota.

 

Spektakl zostanie wystawiony 9 kwietnia 2018 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie o godz. 19:00.

Bilety do nabycia w kasie kina „Łydynia” tel: 23 672 35 09 ( w godz. 14-21).

Bilety indywidualne Jacek tel: 504 739 716

Bilety grupowe – informacje - rezerwacje tel. 515 400 723,

[email protected]

Zakup biletów przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe