Podsumowanie działalności PCK i koncert zespołu Bayer Full

  • 7.12.2017, 16:26 (aktualizacja 07.12.2017 17:18)
  • Admin admin
Podsumowanie działalności PCK i koncert zespołu Bayer Full
We wtorek, 5 grudnia, w sali kinowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia Honorowych Dawców Krwi. Impreza była okazją do nagrodzenia rocznego dorobku krwiodawców z całego powiatu ciechanowskiego a także osób, które angażują się w działania Polskiego Czerwonego Krzyża.

We wtorek, 5 grudnia w Ciechanowie, odbyła się specjalna gala zorganizowana przez Polski Czerwony Krzyż, w trakcie której nagrodzono honorowych krwiodawców z całego powiatu ciechanowskiego. Wyróżniono blisko 200 honorowych krwiodawców, w tym 20 z Ciechanowa. Rekordziści mają na koncie kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt litrów oddanej krwi. Odznakę honorową PCK przyznano między innymi Klubowi Honorowych Dawców Krwi z klubu działającego przy Nadleśnictwie Ciechanów.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

-Myślę, że to jest jakaś forma pomagania drugiemu człowiekowi i myślę, że to jest w człowieku najcenniejsze, żeby móc komuś pomóc- powiedział Jacek Różczyński z Nadleśnictwa.

Za wybitne zasługi na rzecz krwiodawstwa, „Kryształowe Serce” otrzymali Zdzisław Kozera oraz Zdzisław Federowicz. Nagrody przyznano także za wspieranie działań PCK. Tutaj, wśród nagrodzonych, pojawiła się społeczność Szkoły Podstawowej numer 4 w Ciechanowie.

-Myślę, że nasza szkoła doskonale wpisuje się w działalność PCK. Przystępujemy do akcji różnych, w zakresie których przede wszystkim jest dobro drugiego człowieka, więc są to akcje promujące zdrowy styl życia oraz takie, które mają na celu wskrzeszać dobre idee wśród młodych ludzi- mówiła Anna Kamińska, dyrektor SP nr 4 w Ciechanowie.

W drugiej części uroczystości odbył się koncert zespołu Bayer Full. Muzycy zaprezentowali na scenie utwory, które w nowych aranżacjach zaśpiewają w trakcie zabawy sylwestrowej w Zakopanem.

- Niedaleko mieszkamy, w okolicach Płocka, także w Ciechanowie graliśmy kilka razy. Tu jest bardzo dobra publiczność przede wszystkim. Dzisiaj usłyszymy piosenki, które w nowych aranżacjach będziemy śpiewali na sylwestra w Zakopanem, czyli takie troszeczkę niby znane ale w zupełnie innych tonacjach, w zupełnie innych rytmach- powiedział Świerzyński.

Admin admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe