„Ciechanów w 2030 roku”

  • 2.10.2017, 12:43
  • Admin admin
„Ciechanów w 2030 roku”
Autorzy najlepszych esejów o tematyce związanej z wyobrażeniem Ciechanowa w przyszłości, w nagrodę pojadą na „Międzynarodowy Tydzień Młodzieży”, organizowany przez partnerskie miasto Brezno na Słowacji. Prezydent spotkał się w ratuszu z trzema zwyciężczyniami konkursu, ich rodzicami i nauczycielami.

Konkurs przeprowadzony przez Urząd Miasta skierowany był do wszystkich chętnych z klas gimnazjalnych. Tematem zaplanowanego od 27 do 30 września „Międzynarodowego Tygodnia Młodzieży” w Breźnie, w którym wezmą udział nagrodzeni ciechanowscy uczniowie, będzie przyszła współpraca miast w europejskiej przestrzeni. Jeden z głównych celów spotkania to integracja młodzieży z miast partnerskich i wymiana wiedzy na temat reprezentowanych miast.

Do Brezna, wraz z opiekunem, pojadą: Magdalena Sosnowska – uczennica klasy II gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 3, Barbara Gąsiewska – uczennica klasy III gimnazjum Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Agata Mysiakowska – uczennica klasy II gimnazjum Szkoły Podstawowej TWP z Oddziałami Gimnazjalnymi.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe