Zamknij

Asystent do spraw księgowości

Nr oferty: StPr/24/0412Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wincentego Witosa 61A/85, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługa kontrahentów Biura Rachunkowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Kurs podstaw rachunkowości
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Biuro Rachunkowe Małgorzata Gonta
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wincentego Witosa 61A/85, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieck
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Gonta
      Numer telefonu: 236834452
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: email: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      - przygotowywanie posiłów, - obsługa kasowa klientów, - dbanie o zaopatrzenie kuchni
      StPr/24/0442
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 000 PLN

      wykonywanie mebli oraz ich obróbka i okuwanie; łączenie elementów meblowych, kontrolowanie jakości produktów oraz przygotowywanie ich do wydania
      StPr/24/0443
      data rozpoczęcia pracy od 13.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Pomoc w wykonywaniu robót budowlanych, brukarskich
      StPr/24/0433
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      korzystanie z pakietu Microsoft, umiejętność analizy projektow budowlanychm, kontrolowanie budowy
      StPr/24/0431
      wynagrodzenie od od 5 000 do 8 000 PLN

      Brygadzista poza wykonywaniem i organizowaniem robót budowlanych -drogowych będzie miał przekazane auto służbowe, prowadzenie raportów
      StPr/24/0430
      wynagrodzenie od od 6 000 do 8 000 PLN

      wykonywanie robót budowlanych, brukarskich, umiejętność korzystania ze sprzętu budowlanego
      StPr/24/0432
      wynagrodzenie od od 6 500 PLN

      wg. stanowiska
      StPr/24/0434
      data rozpoczęcia pracy od 10.05.2024

      prace związane z produkcją pieczywa
      StPr/24/0437
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      praca związana z produkcją ciast
      StPr/24/0438

      sprzedaż art. spożywczych
      StPr/24/0439
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN