Zamknij

Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Płocka 24/6, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pomoc w obsłudze pieca tandoori ,pomoc w przygotowywaniu dań kuchni orientalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SAGHIR ALAM ZAHOOR
    Adres: Płocka 24/6, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 881510995
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - przygotowywanie posiłów, - obsługa kasowa klientów, - dbanie o zaopatrzenie kuchni
    StPr/24/0442
    wynagrodzenie od od 4 500 do 5 000 PLN

    wykonywanie mebli oraz ich obróbka i okuwanie; łączenie elementów meblowych, kontrolowanie jakości produktów oraz przygotowywanie ich do wydania
    StPr/24/0443
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Pomoc w wykonywaniu robót budowlanych, brukarskich
    StPr/24/0433
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    korzystanie z pakietu Microsoft, umiejętność analizy projektow budowlanychm, kontrolowanie budowy
    StPr/24/0431
    wynagrodzenie od od 5 000 do 8 000 PLN

    Brygadzista poza wykonywaniem i organizowaniem robót budowlanych -drogowych będzie miał przekazane auto służbowe, prowadzenie raportów
    StPr/24/0430
    wynagrodzenie od od 6 000 do 8 000 PLN

    wykonywanie robót budowlanych, brukarskich, umiejętność korzystania ze sprzętu budowlanego
    StPr/24/0432
    wynagrodzenie od od 6 500 PLN

    wg. stanowiska
    StPr/24/0434

    prace związane z produkcją pieczywa
    StPr/24/0437
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    praca związana z produkcją ciast
    StPr/24/0438

    sprzedaż art. spożywczych
    StPr/24/0439
    wynagrodzenie od od 4 800 PLN