Naprawy studzienek na pętli miejskiej

  • 5.11.2018, 17:04
  • Tomasz Jurczak
Naprawy studzienek na pętli miejskiej
Na pętli miejskiej rozpoczęły się roboty związane z naprawą zapadających się studzienek ściekowych z wpustami oraz studni rewizyjnych z żeliwnymi włazami. Naprawy i ich koszty leżą po stronie wykonawcy budowy pętli miejskiej, odbywają się na podstawie przeglądów prowadzonych przed upływem okresu gwarancyjnego. Miasto systematycznie zgłaszało wykonawcy liczne usterki, jednak dopiero teraz będą one zbiorczo usuwane.

Dopóki pętla objęta była gwarancją, miasto nie chcąc utracić gwarancji, nie mogło prowadzić tu remontów i napraw. Problemy z zapadającymi się studzienkami zgłaszane były wykonawcy inwestycji (czyli firmie Eurovia), wielokrotnie, na bieżąco. Usterki zbiorczo zostały także wskazane podczas przeglądu gwarancyjnego całej pętli w październiku ubiegłego roku, jak również podczas kolejnego takiego przeglądu w tym roku, w lipcu. Wykonawca zlecił firmie z Ciechanowa przeprowadzenie napraw. Firma KAMIBUD Mirosław Warzyński zaczęła prace od okolic ronda Leśników. Jeżeli pogoda będzie sprzyjająca, zostaną one zrealizowane na całej pętli do końca roku. 

W czasie trwania robót będą występowały utrudnienia. Kierowcy proszeni są o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe