Zbiórka dokumentów historycznych i fotografii związanych z OSP

  • 9.10.2018, 12:13
  • Tomasz Jurczak
Zbiórka dokumentów historycznych i fotografii związanych z OSP
Ochotnicza Straż Pożarna w Ciechanowie zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców miasta i okolic, a także byłych strażaków i ich rodzin, o udostępnienie dokumentów historycznych, odznak a przede wszystkim fotografii dotyczących działalności ciechanowskiej OSP, Drużyny Samarytanek, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz Orkiestry Dętej działającej przy tutejszej OSP.

Celem zbiórki jest uzupełnienie kroniki i upamiętnienie działalności strażackiej braci na terenie Ciechanowa na przestrzeni ostatnich 136 lat. Szczególnie poszukiwane są dokumenty i zdjęcia z lat 1882 – 2010.

Zainteresowani proszeni są o kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub z dh Anną Wodzyńską pod nr. 509 652 226.

Posiadane materiały i zdjęcia można również przesłać na wskazany adres e-mail. 

- Do zdjęć prosimy dołączyć (w miarę możliwości) informacje o właścicielu, co przedstawia zdjęcie oraz z jakiego okresu pochodzi. Po sfotografowaniu bądź zeskanowaniu wszystkie udostępnione materiały i zdjęcia zostaną zwrócone ich właścicielom. W imieniu dawnych, obecnych i przyszłych członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie wszystkim z góry dziękujemy za pozytywny odzew na naszą prośbę – mówi dh Anna Wodzyńska – sekretarz Zarządu OSP Ciechanów.

Tomasz Jurczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe