Dzień Seniora

  • 31.10.2018, 18:17
Dzień Seniora
„Aktywnie i bezpiecznie” – Dzień Seniora pod takim właśnie hasłem zorganizował Zakład Ubezpieczeń Społecznych – Inspektorat w Ciechanowie.

W ramach imprezy zorganizowanej w siedzibie PCK seniorzy mogli uzyskać porady specjalistów z ZUS i instytucji partnerskich.

Były m.in. stoiska przygotowane przez: ZUS, Narodowy Fundusz Zdrowia, Polski Związek Emerytów i Rencistów, Dzienny Dom Seniora prowadzony przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatową Bibliotekę Publiczną oraz Bank Pocztowy.

Wykład na temat bezpieczeństwa wygłosili funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

W ramach części artystycznej wystąpił m.in. zespół SONATA z Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sońsku oraz zespół wokalny „Legato” działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Ciechanowie.

Największy aplauz wzbudził występ dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ciechanowie. Przedszkolaki z grupy „Wesołe Nutki” recytowały, śpiewały i prezentowały układy taneczne.

Relacja w listopadowym wydaniu PULSU.

Więcej zdjęć na Fb: Puls Ciechanowa

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu REGULAMIN. P'ART STUDIO PIOTR PSZCZÓŁKOWSKI z siedzibą w Ciechanowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe