Regionalna Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  • 4.12.2017, 17:39 (aktualizacja 07.12.2017 15:32)
  • Admin admin
Regionalna Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
1 grudnia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Ciechanowie odbyła się Regionalna Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczestniczyli w niej m.in. Komendanci Powiatowi Policji wraz z Naczelnikami Wydziałów Ruchu Drogowego, Komendanci Powiatowych Straży Pożarnych, Starosta Ciechanowski, przedstawiciele zarządów dróg, studenci PWSZ w Ciechanowie oraz przedstawiciel ciechanowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Tematem konferencji była ocena bezpieczeństwa w subregionie ciechanowskim oraz prezentacja możliwości działań w tym zakresie podejmowanych przez policję lub inne podmioty. W trakcie spotkania podsumowano też kolejną edycję akcji „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” w powiatach ciechanowskim, mławskim, płońskim, pułtuskim i żuromińskim.

Prelegentami konferencji byli dr Bartłomiej Panfil, kierownik Zakładu Bezpieczeństwa Wewnętrznego PWSZ w Ciechanowie, przedstawiciel Komendantów Powiatowych Policji subregionu ciechanowskiego insp. Grzegorz Grabowski- Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie, Krzysztof Knyż, Pełnomocnik Marszałka ds. komunikacji rowerowej, Grzegorz Goszczyński, Kierownik Oddziału Wojewódzkiego ITD W Radomiu, Ekspert Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z s. w Radomiu podinsp. Sławomir Popiel i Dyrektor WORD w Ciechanowie Anna Katarzyna Gwoździk.

Podczas konferencji odbyło się uroczyste przekazanie alkomatów Iblow. 8 urządzeń do szybkiego badania stanu trzeźwości uczestników ruchu drogowego trafiły do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, w Płońsku i w Żurominie. Urządzenia przekazał Dariusz Marek Szczygielski - sekretarz Mazowieckiej Rady Bezpieczeństwa.

Admin admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe